TCL 55T8C 55" (139 cm) 4K QLED TV comes with Google TV | TCL
- TootjadTCL
- Mudel: 55T8C
- Saadavus: 5
-
414€
TCL 55T8C 55" (139 cm) 4K QLED TV comes with Google TV | TCL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1360 mm |
| Gross height (mm) | 830.00 mm |
| Gross weight | 14.80 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Net weight | 11.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2800.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | TCL |
| Tare weight (kg) | 3.50 kg |
| Volume (m3) | 0.135456 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tcl 55t8c 55 139 cm 4k qled tv comes with google tv tcl, 55t8c, tcl, telerid

